Kariérní stránky

Pojďte s námi vytvářet světovou elektroniku a služby!

Jablotron Security a.s.| Praha

Staňte se součástí Týmu JABLOTRON SECURITY. V České republice provozujeme nejmodernější bezpečnostní centrum a poskytujeme zákaznický i technický servis k naším produktům a službám.

Hledáme nové kolegy/kolegyně do našeho týmu.

Výpomoc s operativou - dlouhodobá brigáda

Nabízíme

  • skvělou dlouhodobou brigádu
  • nadstandardní benefity - odměny nad rámec hodinové mzdy
  • příjemné moderní pracoviště
  • občerstvení zdarma, zvýhodněné využití karty MultiSport, firemní akce a benefity
  • vzdálenost 2 min. chůze od stanice metra Chodov
  • při oboustranné spokojenosti možnost trvalého pracovního poměru

Pracovní náplň

  • vyřizování jednoduchých telefonických hovorů
  • administrativní činnost
  • předávání informací o novinkách zákazníkům
  • evidence v informačním systému
  • flexibilní plánování směn - délka i termíny (celkem 10 - 20 hod./týdně)

Požadujeme

  • aktivního kandidáta
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • pozitivní přístup
  • spolehlivost
  • zkušenost s komunikací - vítána
  • předchozí pracovní zkušenosti nepožadujeme

Informace o pozici

Místo pracoviště

K dubu 2328/2a, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 3. 4. 2017 do 31. 12. 2017

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

80-110 Kč/hodina

Typ práce

Administrativní pracovníci

Zadavatel

JABLOTRON SECURITY a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Olga Cieślarová
K dubu 2328/2a
149 00  Praha-Chodov
Česká republika