Jablotron

800 800 522

Jsme ryze českou firmou, která nejen že zajišťuje bezpečí lidí ve více jak 70 zemích světa, ale také se stará o komfort Vaší rodiny.
Hledáme lidi, kteří se chtějí bavit prací, vystoupit zdavu a realizovat se.

Vývojový inženýr - Embedded

Smysl práce

Rádi byste pracovali na zajímavých projektech, jejichž výsledky pak můžete vyzkoušet i u sebe doma? Máte radost, když se ve svém životě věnujete tomu, co vás opravdu baví? Je vaším cílem zdokonalovat své znalosti v oblasti elektroniky a neustále je prohlubovat? Stát u zrodu nových přelomových produktů a podílet se na jejich vytváření je pro vás smysluplné a naplňující? ……. Pokud jste odpověděli alespoň 2 x ano a baví vás programování funkčních zařízení, tak neztrácejte čas a hned nám pošlete životopis.

Co budete dělat?

  • věnovat se programování low power aplikací a vytváření knihoven
  • programování komunikace mezi zařízeními (IoT, SmartHome)
  • hledat nová řešení a principy
  • testovat a měřit

Rádi odpovíme na dotazy, ukážeme pracoviště a seznámíme Vás s vývojovým týmem.

Co pro tuto práci potřebujete?

  • zkušenosti s vývojem embedded zařízení a jejich programování
  • analytický přístup a pečlivost
  • zapálení pro techniku a její rozvoj

Co nabízíme?

  • Budete pracovat s moderními technologiemi, se kterými Vás naučíme a podpoříme Vaše myšlenky z lidské i technické stránky.
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • osobní a profesionální rozvoj
  • možnost realizovat vlastní nápady
  • přátelské a tvůrčí pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

JABLOTRON ALARMS a.s.

Kontakt

Radka Bleho
Telefon: 778 915 022
Zeptejte se nás