Jablotron

800 800 522

Jsme ryze českou firmou, která nejen že zajišťuje bezpečí lidí ve více jak 70 zemích světa, ale také se stará o komfort Vaší rodiny.
Hledáme lidi, kteří se chtějí bavit prací, vystoupit z davu a realizovat se.

Vývojový inženýr, konstruktér HW/SW

Koho hledáme

Chtěli byste pracovat na zajímavých elektrotechnických zadáních, jejichž výsledky pak můžete vyzkoušet i u sebe doma? A hledáte stabilní zaměstnání u společnosti, která Vás podpoří v tom, co děláte? Třeba nemáte mnoho zkušeností, ale již máte pár elektrotechnických projektů, kterými se můžete pochlubit – ať ze školní nebo vlastní tvorby. Není důležitá letitá praxe, ale zájem o obor a ochota se dále učit. Pojďte doplnit náš tým konstruktérů!

Pracovní náplň

  • návrh a konstrukční řešení elektronických částí produktů
  • programování SW v mikrokontrolerech
  • spolupráce na nových koncepcích
  • hledání nových řešení a principů
  • testování, měření, hledání chyb a jejich náprava
  • tvorba konstrukční dokumentace

Očekáváme

  • vzdělání elektrotechnického směru nebo praxe v oboru
  • odborné znalosti a zkušenosti s konstrukcí elektronických obvodů
  • zkušenost se SW nástroji pro návrh obvodů a desek plošných spojů
  • znalost základních programovacích technik výhodou

Nutností je: Vlastní zájem o obor, nadšení pro věc, ochota překonat problém a najít řešení.

  • SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v prosperující firmě
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • osobní a profesionální rozvoj
  • možnost realizovat vlastní nápady
  • přátelské a tvůrčí pracovní prostředí

Rádi odpovíme na Vaše dotazy, ukážeme pracoviště a seznámíme Vás s vývojovým týmem.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

JABLOTRON ALARMS a.s.

Kontakt

Radka Bleho
Telefon: 778 915 022
Zeptejte se nás