Jablotron

800 800 522

Jsme ryze českou firmou, která nejen že zajišťuje bezpečí lidí ve více jak 70 zemích světa, ale také se stará o komfort Vaší rodiny.
Hledáme lidi, kteří se chtějí bavit prací, vystoupit z davu a realizovat se.

Vývojář PHP, Node.js

Proč si myslíme, že bys měl jít k nám?

Cloud, IoT, BIG data, DevOps, Agile – s tím vším se u nás můžeš setkat. Už jsme dokonce našli způsob, jak se vyhrabat z naší monolitické architektury a nově teď píšeme mikroservisy, samozřejmě za použití těch nejmodernějších technologií jako Docker Swarm, GraphQL apod.
Lákal by tě Node.js, ale bojíš se, že nemáš dost zkušeností? Co takhle kompromis? Přijď nám „pomoct uklidit“ - půl roku, max. rok vyvíjet v PHP a až si vysloužíš ostruhy, zasvětíme tě do tajů Node.js nebo klidně i BIG dat – záleží to na tom, na co se budeš cítit.

Co očekáváme od tebe?

Máš za sebou už něco v PHPčku, SQL ti není úplně cizí a základy webařiny (HTTP, HTML, JS, CSS) máš v malíku a chtěl by ses posunout dál, třeba k Node.JS.

Výhodou Ti bude

Dobrá znalost nějakého frameworku (Laravel, Nette, Codeigniter atd.), ale věz, že dáváme přednost znalosti paradigmat a návrhových vzorů, než znalosti konkrétních technologií či jazyků.

Jsme dál a větší, než si myslíš!...

Nebudeme vyjmenovávat všechny benefity, které ti u nás můžeme nabídnout, protože bys četl poměrně dlouho. Největším benefitem ti může být smysluplná práce, která z naší firmy dělá to, co jsme – firma s unikátním vývojem a jednička na trhu se zabezpečovacími systémy. A vědí o nás nejen v Čechách, ale v téměř 80 zemích světa.
Jestli tě zajímá, co konkrétně bys měl dělat, tak neváhej a napiš. Rádi se s tebou sejdeme a vše ti představíme. A pak uvidíš, jestli jsme pro tebe dost atraktivní. :-)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

JABLOTRON ALARMS a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: neslyšící, tělesně postižení.

 

Kontakt

JABLOTRON ALARMS a.s.
Radka Bleho
Telefon: 778 915 022
Zeptejte se nás