Jablotron

800 800 522

Hledáme nadšence do Linuxu!
Do našeho týmu hledáme posilu, která by pomohla s provozem a správou serverů a aplikací.
Rádi poskytneme profesní podporu a odborný rozvoj těm, kteří se chtějí oboru věnovat a dále rozvíjet své schopnosti a znalosti.
Poskytujte spolu s námi profesionální podporu partnerům, kteří se starají o bezpečnost majetku statisíců uživatelů!

Specialista provozu CLOUDu/Linux administrátor

Co budete dělat?

  • Převzetí SW komponent/aplikací do provozu.
  • Definování a rozvoj požadavků pro převzetí aplikací do provozu.
  • Implementace a rozvoj monitoringu.
  • Implementace a rozšiřování metodiky DevOps.
  • Správa, monitoring a zálohování serverů.
  • Detekce problémů v komunikaci zařízení a podpora partnerům.
  • Střídavé držení pohotovosti v režimu 24/7.

Co může být výhodou?

  • orientace v oblasti provozu aplikací a síťových technologií
  • porozumění příkazovému řádku v Linuxu

Co očekáváme?

  • pečlivost, spolehlivost a schopnost nalézat řešení
  • nejméně rok znalostí řádku v Linuxu

Co nabízíme?

  • mentora, který tě naučí vše, co budeš potřebovat pro správu vlastní svěřené oblasti
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí s dobrou kávou a občerstvením
  • možnost dále rozšiřovat své odborné znalosti a dovednosti
  • firemní volnočasové aktivity
  • množství sportovních aktivit v blízkých Jizerských horách

V naší společnosti budete nejen odborně růst a vzdělávat se, ale také budete v pohodovém týmu za kterým jsou vidět výsledky.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

JABLOTRON ALARMS a.s.

Kontakt

Radka Bleho
Telefon: 778 915 022
Zeptejte se nás