Jablotron

800 800 522

Smysl práce zkušebního technika je vyladění produktů do perfektní uživatelské podoby před uvedením na trh.
Náplň práce: testování, analýza souvislostí, verifikace chování prototypů nových i existujících produktů, testování desktopových a webových aplikací.
Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání technického zaměření, znalost anglického jazyka na úrovni porozumění psanému textu, vyhláška 50,par. 5, technická zvídavost a schopnost analýzy
Kontakt: bleho@jablotron.cz tel. 778 915 022

Technik validací

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

JABLOTRON ALARMS a.s.

Kontakt

Radka Bleho
Telefon: 778 915 022
Zeptejte se nás