Jablotron

800 800 522

Součástí naší firemní kultury je ocenění nápadů a iniciativy zaměstnanců, což přitahuje podnikavé lidi, kteří mají z realizací věcí radost. Realizujte s námi vývoj originální české elektroniky, která má své jméno téměř po celém světě! Stůjte u vzniku nových produktů. Využijte své dovednosti a svým aktivním přístupem posouvejte vše do zdárného cíle.

Servisní technik

Koho hledáme

Nadšence, který má radost, když vyhraje nad zapeklitou závadou a následně opravou udělá radost někomu, komu se věc porouchala. Tato pozice je o velkém množství malých výzev.

Pracovní náplň

  • opravy na větším počtu vadných elektronických zařízení nebo výrobcích

Očekáváme

  • základní znalosti elektroniky, měření multimetrem, osciloskopem atd..
  • zkušenosti s pájením součástek převážně SMD
  • elektrotechnické vzdělání alespoň OU pro práci pod napětím 230V
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci a elektronických schématech
  • používání PC a znalost anglického jazyka na základní úrovni
  • vhodné i pro absolventy s bastlířskými zkušenostmi

Nabízíme

  • přátelské a kvalitně vybavené pracovní prostředí
  • pracoviště přímo v sídle společnosti ( nejedná se o práci v terénu)
  • podporu odborného rozvoje
  • zázemí stabilní společensky odpovědné společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Kontakt

JABLOTRON
Zeptejte se nás