Jablotron

800 800 522

Jsme ryze českou firmou, která nejen že zajišťuje bezpečí lidí ve více jak 70 zemích světa, ale také se stará o komfort Vaší rodiny.
Hledáme lidi, kteří se chtějí bavit prací, vystoupit z davu a realizovat se.

Servisní technik

Koho hledáme

Nadšence, který má radost, když vyhraje nad zapeklitou závadou a následně opravou udělá radost někomu, komu se věc porouchala. Tato pozice je o velkém množství malých výzev.

Pracovní náplň

  • zpracování servisních případů
  • základní analýzy výrobků
  • opravy výrobků
  • komunikace se zákazníky

Očekáváme

  • dokončené středoškolské vzdělání elektrotechnického směru (slaboproud)
  • zájem o elektroniku
  • znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni (čtení technické dokumentace)
  • pečlivost, odpovědnost, schopnost samostatné práce
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • přátelské a kvalitně vybavené pracovní prostředí
  • podporu odborného rozvoje
  • zázemí stabilní společensky odpovědné společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jablonec nad Nisou-Rýnovice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

JABLOTRON ALARMS a.s.

Kontakt

Radka Bleho
Telefon: 778 915 022
Zeptejte se nás