Jablotron

800 800 522

Součástí naší firemní kultury je ocenění nápadů a iniciativy zaměstnanců, což přitahuje podnikavé lidi, kteří mají z realizací věcí radost. Realizujte s námi vývoj originální české elektroniky, která má své jméno téměř po celém světě! Stůjte u vzniku nových produktů. Využijte své dovednosti a svým aktivním přístupem posouvejte vše do zdárného cíle.

Vývojový inženýr - Embedded Linux

Pracovní náplň

  • vývoj zabezpečovacích ústředen
  • programování v C99/C++11 na platformách s OS Linux, případně RTOS
  • analýza nových i stávajících řešení, code review
  • verzování + testování aplikací a knihoven (git + CI)
  • vývoj podpůrného SW pro testování, nastavení

Výhodou

  • základy práce s hardware (čtení datasheetů, orientace ve schématu, měření elektrických i neelektrických veličin)
  • předchozí zkušenost s komunikačními protokoly (IP služby, webové technologie, serializace dat, zabezpečení, návrh interface)
  • ...a jakákoliv další praxe vítána (GSM, SIP, kernel drivers, databáze, signal processing, yocto, sítě)
  • IoT fanda

Další vhodná vlastnost

  • analytické myšlení
  • všeobecný technický rozhled
  • technická angličtina hlavně písmem
  • vlastní zájem o programování, aktivita v open source

Co nabízíme?

  • budete pracovat s moderními technologiemi, se kterými Vás naučíme a podpoříme Vaše myšlenky z lidské i technické stránky
  • osobní a profesionální rozvoj
  • možnost realizovat vlastní nápady
  • přátelské a tvůrčí pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

JABLOTRON
Zeptejte se nás