Jablotron

800 800 522

Jsme ryze českou firmou, která nejen že zajišťuje bezpečí lidí ve více jak 70 zemích světa, ale také se stará o komfort Vaší rodiny.
Hledáme lidi, kteří se chtějí bavit prací, vystoupit z davu a realizovat se.

SW Vývojář/ka

Náplň práce

  • Budeš u nás vyvíjet a optimalizovat interní aplikace pro zaměstnance skupiny Jablotron a také tvořit dokumentaci pro budoucí generace.

Požadované schopnosti

  • Umíš kromě českého jazyka ještě další jazyky? PHP (Laravel)?
  • Máš hlad po nových technologiích...Svět jde neustále kupředu, proto staré aplikace je potřeba přepisovat pomocí nových technologií.
  • Hledáme schopnosti zpětného re-inženýringu.
  • Přemýšlíš modulárně? Tebou navržená aplikace by měla být snadno rozšiřitelná..
  • Dokážeš přeložit řeč běžných lidí a navrhnout řešení?
  • Nechybí ti vlastnosti jako pečlivost, elán, zodpovědnost, spolehlivost či teamový duch?

Další vhodné dovednosti

  • Baví tě technologie Elasticsearch, Kibana, Docker?
  • Rozumíš si s SQL databázemi a Linuxem?
  • Máš zkušenosti/cit pro budování Front-endu (CSS, HTML, JavaScript)
  • Máš zkušenosti s optimalizací kódu, používáním GITLABu?

Nabízíme

  • Možnost uplatnění nápadů, které máte v hlavě.
  • Školení dle vlastního výběru (měkké i profesní dovednosti).
  • Velké množství benefitů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Kontakt

JABLOTRON
Zeptejte se nás