Jablotron

800 800 522

Chceš dělat Agile nebo jsi Agile? My hledáme Agilního Scrum Mastera. Jsi to ty?

Scrum Master (Jablonec nad Nisou)

Náplň práce

  • Scrum Master

Požadované vlastnosti

  • Očekáváme, že jsi Scrum Master
  • Očekáváme, že jsi aktivní
  • Očekáváme, že máš pozitivní přístup k řešení problémů a odstraňování překážek
  • Očekáváme, že umíš pomáhat ostatním

Další vhodné dovednosti

  • Myslíme si, že je dobré být Agile.
  • Myslíme si, že je dobré mít praktické zkušenosti se Scrumem
  • Myslíme si, že je dobré umět naslouchat
  • Myslíme si, že je dobré umět používat koučink, facilitaci, ale i mentoring

Nabízíme

  • Práci v příjemném prostředí
  • 5 týdnů dovolené, 3x sickday
  • 13. plat
  • Příspěvky na jazykové kurzy, na kulturu a relaxaci, benefitní body formou "Cafeterie"
  • Prostor pro vzdělávání (měkké i profesní dovednosti)
  • Stravenky
  • Řadu neformálních aktivit - hrajeme deskovky, někdy si zajezdíme na koloběžkách z okolních kopců, jezdíme na vodu, chodíme na konzerty,…

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Přehrady 3196/4, 466 02  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Kontakt

JABLOTRON
Zeptejte se nás