Jablotron

800 800 522

Máte hlavu plnou nápadů, které lehce přenášíte na papír? A umíte udržet jednotný styl?
Náš tým marketingové komunikace hledá novou kolegyni nebo kolegu, kteří by se chtěli zapojit do přípravy široké škály propagačních materiálů a dále rozvíjet své dovednosti v tomto oboru.
Naším cílem je jednoduchá a čistá grafika, která zrcadlí aktuální trendy.

Graphic Designer

Co vás čeká?

  • vytváření grafických podkladů pro marketingové materiály, kampaně a interní materiály
  • spolupráce při produkci propagačních předmětů
  • implementace aktuální grafické šablony, vizuálního a komunikačního stylu
  • určování a progres brandu a klíčových vizuálů firmy
  • spolupráce na realizaci expozic na veletrzích, eventech a showroomech

Co na tuto pozici potřebujete?

  • teoretické a praktické znalosti z oblasti grafiky
  • zkušenosti s tvorbou v těchto programech: InDesign, Illustrator, Photoshop, CorelDraw
  • základní zkušenosti s produkcí propagačních materiálů
  • praktický přístup k problémům a vysoké pracovní nasazení
  • znalost anglického jazyka pro příležitostnou emailovou komunikaci se zahraničím

Co Vám můžeme poskytnout?

  • další vzdělávání v oboru – co neumíte, to vás naučíme
  • práci v příjemném kolektivu, který svou kreativitou a drivem neustále překvapuje své okolí
  • budete stát u vzniku firemní grafiky a podporovat naše obchodní partnery

Zaujala vás tato pozice?

Zašlete nám prosím svůj životopis včetně ukázek své práce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Kontakt

JABLOTRON
Zeptejte se nás