Jablotron

800 800 522

Zajímá Vás, jaké procesy jsou za uvedením elektrotechnického výrobku na trh? Chcete pracovat v technologicky vyspělé firmě s moderním vybavením? Máte zájem podílet se na dalším rozvoji firmy a zároveň podpořit svůj profesní rozvoj? Je pro Vás důležité být součástí stabilního týmu? Hledáte zajímavou práci v oblasti elektrotechniky?

Technik legislativy

Náplň práce:

  • monitorování a aplikace požadavků technické legislativy na výrobky
  • příprava výrobků pro zákonné zkoušky
  • zajištění a vyhodnocení zákonných zkoušek
  • úzká spolupráce s vývojovým oddělením
  • podíl na tvorbě technických norem

Očekáváme:

  • vzdělání v oblasti elektrotechniky podmínkou
  • orientace v elektrotechnických schématech
  • praxe z oblasti vývoje, výroby nebo testování elektroniky výhodou
  • dobrá komunikativní znalost anglického jazyka (další jazyk výhodou)
  • proaktivní přístup, důslednost, schopnost týmové práce
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou

Nabízíme:

  • příležitost pro vlastní seberealizaci a odborný rozvoj
  • práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí
  • možnost cestování v rámci ČR i zahraničí
  • spolupráce na rozvoji firmy
  • zaměstnanecké benefity (sport, zdraví, sickdays, …)
  • stravenky

Proč si myslíme, že byste měl/la jít k nám?

Protože u nás dostanete šanci podílet se na vývoji výrobku v jeho důležité fázi. Naučíme vás aplikovat evropské směrnice, technické předpisy a normy tak, abyste dokázal/la zajistit bezchybné uvedení výrobku na trh.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Kontakt

JABLOTRON
Zeptejte se nás