Jablotron

800 800 522

Jsme ryze českou firmou, která nejen že zajišťuje bezpečí lidí ve více jak 70 zemích světa, ale také se stará o komfort Vaší rodiny.
Hledáme lidi, kteří se chtějí bavit prací, vystoupit z davu a realizovat se.

System Administrator / Architect

Co nabízíme

Jako stěžejní člen našeho DevOps týmu se budete podílet na transformaci našich řešení do prostředí privátního cloudu. Na Vás bude nejen implementace, ale i návrh řešení, volba metodiky apod. Měl byste proto mít ambice příležitostně zastat roli Architekta.

Co Vás čeká

  • Návrh a implementace infrastruktur v prostředí privátního cloudu
  • Architektura a konfigurace sítí (VPN,) správa virtualizací
  • Tvorba metodiky a pravidel architektury
  • Správa OS – RHEL, CentOS, AIX, Windows Server
  • Správa VMware a Vcenter

- Spolupráce s dodavateli řešení a interními OPS/DevOps týmy

Co byste měl (a) ovládat

  • Zkušenosti s networkingem a virtualizacemi (VMware) na pokročilé úrovni
  • Orientace v cloudovém prostředí
  • Zkušenost se zabezpečením (Cisco, Citrix, IPSEC, firewalls apod.)

Nabízíme

  • Práce v příjemném týmu - jsme opravdu prima kolektiv, plný IT nadšenců, prostě fajn parta
  • 5 týdnů dovolené, ale i sickdays
  • 13. plat
  • Příspěvky na jazykové kurzy, na kulturu a relaxaci

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Přehrady 3196/4, 466 02  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Kontakt

JABLOTRON
Zeptejte se nás