Jablotron

800 800 522

Součástí naší firemní kultury je ocenění nápadů a iniciativy zaměstnanců, což přitahuje podnikavé lidi, kteří mají z realizací věcí radost. Realizujte s námi vývoj originální české elektroniky, která má své jméno téměř po celém světě! Stůjte u vzniku nových produktů. Využijte své dovednosti a svým aktivním přístupem posouvejte vše do zdárného cíle.

Konstruktér SW/Simulace

Vhodné vlastnosti

  • zvídavost, nadšení pro nové technologie
  • vymýšlení vychytávek, které ušetří čas

Pracovní náplň

  • simulace v programu ANSY HFSS nebo MATLAB
  • testování verifikace výsledků simulací v praxi
  • tvorba podpůrných přípravků pro testování

Očekáváme

  • odborné znalosti a zkušenosti s konstrukcí elektronických obvodů
  • zkušenost se SW nástroji pro návrh obvodů a desek plošných spojů
  • zkušenosti s prací v MATLABu
  • velkou výhodou znalosti v oblasti VF techniky a zkušenost se simulačními nástroji VF EM polí (např. ANSYS HFSS, CST Microwave studio,....)
  • SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání v prosperující firmě
  • osobní a profesionální rozvoj
  • možnost realizovat vlastní nápady

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pod Skalkou 4567/33, 466 01  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Kontakt

JABLOTRON