Jablotron

800 800 522

Jsme přední český výrobce elektronických přístupových systémů a automatizace budov a hledáme nového kolegu do obchodního týmu na pozici Technická podpora prodeje. Vedle českého trhu působíme také na zahraničních trzích, zejména na trzích EU. Disponujeme rozsáhlým technickým zázemím výrobce, tedy vlastním produktovým vývojem a výrobou, a jsme tedy připraveni poskytnout veškerou pomoc se zaškolením. Vítáni jsou jak pracovníci s dlouholetými zkušenostmi, tak absolventi středních odborných škol.

Technická podpora prodeje - TECH FASS s.r.o. (Praha)

Popis pozice

Pracovní náplní je aktivní komunikace se zákazníky, návrh vhodných produktů a technických řešení, pomoc zákazníkům nebo kolegům z obchodu s technickými dotazy.

Náplň práce

  • Komunikace s českými i zahraničními zákazníky, poskytování technické podpory
  • Návrh řešení dle požadavků zákazníka
  • Tvorba nabídek, cenové návrhy - Prezentace výrobků, školení, účast na výstavách
  • Příprava technické dokumentace
  • Případné pracovní cesty do zahraničí

Profil kandidáta

  • VŠ nebo SŠ vzdělání, nejlépe v oboru elektro, IT nebo strojní
  • Aktivní komunikační schopnosti, proaktivní přístup, seriózní vystupování
  • Ochota učit se stále novým věcem
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Práci ve stabilní české společnosti s vlastním produktovým portfoliem
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon, notebook
  • Pět týdnů dovolené
  • Profesní růst
  • Práce z domova

Informace o pozici

Místo pracoviště

Věštínská 1611/19, 153 00  Praha-Radotín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

JABLOTRON ALARMS a.s.

Kontakt

Kateřina Jacinová
Telefon: 775 780 179